HAKKIMIZDA 1950 yılından beri hizmetinizdeyiz
Halı sektöründe lider firmalardan olan Şark Halı temellerini 1950 yılında atmıştır. Gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar sonucunda kapasitesi, ürün çeşitliliği, Türkiye' de ve dünyada üretilen her tarz ve stile hitap eden sınırsız seçenekleri ve ihracat üstünlükleriyle bugün halı sektörünün en güçlü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

İstikrarlı bir başarı grafiği ile yatırımları ile sürekli büyüme kaydeden Şark Halı bu konseptte Türkiye'nin en büyük çok katlı halı mağazası olma özelliğini de elinde bulundurur. 6,000 m2 kapalı alana yayılan halı çeşitliliği ile ister yurtdışı isterde yurtiçi oluşabilecek her türlü talebe cevap verebilecek kapasitededir. Dekoratif, sanatsal ve tarz halıları kaliteden ödün vermeden doğru teşkilatlanarak pazarlamayı amaç haline getiren Şark Halı, istihdam alanındaki katkıları ile de Türkiye'nin en büyük halı mağazalarındandır.

Her bütçeye ve her beğeniye yönelik desen, renk ve konsept çeşidi ile üretimden satışa ve satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda en yüksek kaliteyi sağlamaktadır..